Γιατρός... Αυτή πρέπει να πάει στο σπίτι της. Μάλλον στη Κουρούτα ήταν και έκανε μπάνιο.
![giatros-3-768x512](http://www.patrisnews.com/wp-content/uploads/2019/04/giatros-3-768x512.jpg)
«Τότε η 53χρονη μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο της Αμαλιάδας με σοβαρότατο πρόβλημα υγείας «σχεδόν χωρίς σφυγμό και με ρηχή αναπνοή». Όπως καταγγέλλει η αδερφή της 53χρονης, ειδοποιήθηκε η γιατρός προκειμένου να προβεί στη διασωλήνωσή της, «η οποία προσήλθε από την κεντρική είσοδο του νοσοκομείου με δίκυκλο που οδηγούσε άνδρας ενώ κανονικά έπρεπε να βρίσκεται στην υπηρεσία της».
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου