Πρώτο θέμα μας

Πρώτο μας θέμα

Read this blog: www.paneliakos.com in every language.

Click on the left where it says “Τranslate”, “Επιλογή γλώσσας”

Με ένα κλικ με το “ποντικάκι” και η ιστοσελίδα μας www.paneliakos.com μεταφράζετε σε όλες τις γλώσσες.

Αριστερά, που λέει Translate, Select Language και όλη η ιστοσελίδα μπορεί να διαβαστεί σε άλλες γλώσσες.

Τώρα μπορούν να διαβάζουν την ιστοσελίδα μας www.paneliakos.com και συγγενείς σας, φίλοι σας, που δεν ξέρουν καλά την Ελληνική.

------

Για περισσότερες ειδήσεις πήγαινε κάτω στο τέλος της σελίδας

και κάνε “κλικ” στο “Παλαιότερες αναρτήσεις”

Δευτέρα, 4 Σεπτεμβρίου 2017

ΕΠΣ Ηλείας: Οι ημερομηνίες των τριών πρώτων αγωνιστικών στην Α1 κατηγορία


Νάτο και το νεοφώτιστο Σιμόπουλο (ΑΕ Πηνείας).

Τους ευχόμαστε επιτυχίες

Αναρτήθηκαν στο σάιτ της ΕΠΣ Ηλείας οι ημερομηνίες διεξαγωγής των τριών πρώτων αγωνιστικών στην Α1 και της πρώτης αγωνιστικής στην Α2 κατηγορία.
Η πρώτη θα ξεκινήσει το Σαββατοκύριακο 16-17/9 ενώ η δεύτερη το Σαββατοκύριακο 30 Σεπτεμβρίου και 1η Νοεμβρίου.
Συγκεκριμένα:
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 
1η Αγωνιστική
16-09-2017-17:00          Ολυμπιακός Ζαχάρως – Προοδευτική Μανωλάδας
16-09-2017-17:00          Ολυμπιακός Σαβαλίων- ΑΟ Μακρυσίων
16-09-2017-17:00          ΑΠΟ Κουρτεσίου – Εθνικός Αμπελοκάμπου
17-09-2017-17:00          Θύελλα Πύργου – Ηλειακός Λεχαινών
17-09-2017-17:00          Ξενοφών Κρεστένων – Νίκη Τραγανού
17-09-2017-17:00          Ατρόμητος Καβασίλων  – ΑΟ Χαβαρίου
17-09-2017-17:00          ΑΕ Πηνείας – Αλφειός Επιταλίου
17-09-2017-17:00          Δόξα Νέας Μανωλάδας- Ενιπέας Λατζοΐου

2η Αγωνιστική
23-09-2017-17:00          ΑΟ Μακρυσίων- Ενιπέας Λατζοΐου
23-09-2017-17:00          Νίκη Τραγανού – ΑΠΟ Κουρτεσίου
23-09-2017-17:00          Προοδευτική Μανωλάδας – Ξενοφών Κρεστένων
24-09-2017-17:00          ΑΟ Χαβαρίου- Θύελλα Πύργου
24-09-2017-17:00          Αλφειός Επιταλίου         – Δόξα Νέας Μανωλάδας
24-09-2017-17:00          Ατρόμητος Καβασίλων  – ΑΟ Ολυμπιακός Ζαχάρως
24-09-2017-17:00          Εθνικός Αμπελοκάμπου – ΑΕ Πηνείας
24-09-2017-17:00          Ηλειακός Λεχαινών- Ολυμπιακός Σαβαλίων

3η Αγωνιστική
30-09-2017-16:30          Δόξα Νέας Μανωλάδας – Εθνικός Αμπελοκάμπου
30-09-2017-16:30          ΑΠΟ Κουρτεσίου – Προοδευτική Μανωλάδας
30-09-2017-16:30          ΑΕ Πηνείας – Νίκη Τραγανού
01-10-2017-16:30          ΑΟ Μακρυσίων- Αλφειός Επιταλίου
01-10-2017-16:30          Ενιπέας Λατζοΐου – Ηλειακός Λεχαινών
01-10-2017-16:30          Ολυμπιακός Σαβαλίων – ΑΟ Χαβαρίου
01-10-2017-16:30          Θύελλας Πύργου- Ατρόμητος Καβασίλων
01-10-2017-16:30          ΑΟ Ολυμπιακός Ζαχάρως – Ξενοφών Κρεστένων

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου