Ομάδα
για κλάματα... οι τουρίστες.
Ερασιτέχνες και Παιδιά Λυκείου παίζουν καλύτερα
Ερασιτέχνες και Παιδιά Λυκείου παίζουν καλύτερα
![eunih](https://s.kathimerini.gr/resources/2019-09/podosfairo-e-thumb-large.jpg)
Αν και προηγήθηκε με τον Μασούρα στο 33΄ και είχε δύο δοκάρια με τους Κουλούρη και Μανωλά, η ελληνική ομάδα δεν κατάφερε να «καθαρίσει» το παιχνίδι στο ΟΑΚΑ και είδε τον Σαλάνοβιτς να ισοφαρίζει στο 85΄ και να χαρίζει στο συγκρότημα από το κρατίδιο της κεντρικής Ευρώπης τον πρώτο του βαθμό στη διοργάνωση.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου