Παρασκευή, 17 Μαΐου, 2024
Γεννήθηκε και κατοικούσε
στο Lowell όπου ήταν
επιχειρηματίας σε εστιατόρια και ακίνητα.
Ήταν σύζυγος της Christine (Sigalos) Faneros για 53 χρόνια. Υιός των Ιωάννη και Ελένη Φανερός το γένος
Λαγανάς.
Εκτός την σύζυγό του αφήνει
πίσω τους γιούς του John A. Faneros από το Tewksbury και Jason J. Faneros από το Seabrook, NH. Και πολλούς συγγενείς και φίλους.
Η σορός του αείμνηστου Arthur J. Faneros θα τεθεί σε λαϊκό προσκύνημα αύριο Σάββατο 9-10 το πρωί στον ιερό ναό Της Μεταμορφώσεως του Σωτήρος. (Transfiguration Greek Orthodox Church, 25 Fr. John Sarantos Way, Lowell). Και η εξόδιος ακολουθία στις 10:00πμ στον ανωτέρω ναό. Η ταφή θα γίνει στο Westlawn Cemetery, Lowell. Αντί για άνθη μπορείτε να κάνετε χρηματική δωρεά στη μνήμη του στο ναό: Transfiguration Greek Orthodox Church in care of the Kitchen Fund, 25 Fr. John Sarantos Way, Lowell, MA 01854.
ΑΙΩΝΙΑ ΤΟΥ Η ΜΝΗΜΗ
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου