Κυριακή 7 Νοεμβρίου 2021

Ο Ανδρέας Βαζαίος κατέκτησε και το ασημένιο μετάλλιο στα 100μ μικτής ατομικής στο Πανευρωπαϊκό

Κυριακή, 7 Νοεμβρίου, 2021

Θοδωρής Ακάλεστος

Ο πρωταθλητής μας με χρόνο 51.72 και κατέκτησε το δεύτερο μετάλλιό του σε αυτούς τους αγώνες.

EUROKINISSI
Ανδρέας Βαζαίος

Ο Ανδρέας Βαζαίος κατάφερε να πάρει ένα ακόμα μετάλλιο στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα που διεξάγεται στο Καζάν.

Ο πρωταθλητής μας πήρε το ασημένιο μετάλλιο στα 100μ μικτής ατομικής 25άρας πισίνας με χρόνο 51.72 και κατέκτησε το δεύτερο μετάλλιό του σε αυτούς τους αγώνες.

Καλή εμφάνιση έκανε και ο Γιώργος Σπανουδάκης, που συμμετείχε στο πρώτο τελικό του στη διοργάνωση. Κατέκτησε την 7η θέση με χρόνο 52.65.