Πρώτο θέμα μας

Πρώτο μας θέμα

Articles and opinions expressed may not necessarily belong to paneliakos.com

Κυριακή, 24 Νοεμβρίου 2019

ΕΠΣ Ηλείας: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου

Η ΕΙΚΟΝΑ ΤΗΣ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
9η αγωνιστική – Τα αποτελέσματα
Πέλοπας-Αίας Γαστούνης  0-2,
Κουρτέσι-Δόξα Ν.Μ.  0-3
Προοδευτική-Ξενοφών  1=1      
Πελόπιο-Ολυμπιάδα  1-4
Κόροιβος-Αλφειός  0-1
Ολυμπιακός Σαβαλίων.-Ηλειακός Β.  2-3 
Νίκη Τραγανού-Αστέρας Αμαλιάδας Σήμερα 3.15 μ.μ.

Η βαθμολογία (Σε 9 αγώνες)   
 Αίας Γαστούνης 28-2  23       
 Δόξα Ν.Μ. 21-7 21 
Ξενοφών 19-8 16
Αλφειός 8-5 15
——————————
Αστέρας Αμ. 8-5 14
Ολυμπιάδα 14-12 12
Ολυμπιακός Σαβ. 11-14 12
Πέλοπας 6-7 12
Νίκη Τρ. 9-6 11
Ηλειακός Β. 11-10 10
——————————
Προοδευτική 12-16 8
Πελόπιο 12-29 5
——————————
Κουρτέσι 9-22 5
Ν. Κόροιβος 5-30 4

*Νίκη Τρ. και Αστέρας παίζουν σήμερα

Επόμενη αγωνιστική (10η)
Νίκη Τρ.-Ολυμπιακός Σ.
Ηλειακός Β.-Κουρτέσι
Αστέρας- N. Κόροιβος
Δόξα-Προοδευτική
Αλφειός-Πελόπιο
Ξενοφών-Αίας
Ολυμπιάδα-Πέλοπας


A2 KAΤΗΓΟΡΙΑ – ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΤΑΧΥΜΕΤΑΦΟΡΕΣ
9η αγωνιστική – Τα αποτελέσματα
Δάφνη-Θύελλα  2-3
Ατρόμητος Β.-Λ. Αστέρας  2-1
Μακρύσια-Πρόοδος  2-1
Διγενής-Πηνεία (Σιμόπουλο)  1-1
Αετός K.-Κεραυνός Βρ.  2-1
Λέοντες-Ερμής
Εθνικός Γ.-Ηλειακός Σήμερα 3.15 μ.μ.

Η βαθμολογία (Σε 9 αγώνες)
Ερμής Πλ. 33-9 24
Κεραυνός Βρ. 24-13 18
Θύελλα Καταρ. 21-11 17
Εθνικός Γερ. 20-15 17
———————————–
Διγενής Χ. 21-19 14
Λ. Αστέρας 20-18 14
Δάφνη Ανδρ. 18-14 13
Ηλειακός Λ. 22-13 13
Ατρόμητος Β. 11-18 11
Αετός Κ. 15-28 10
———————————–
Λέοντες 18-24 9
Α.Ε. Πηνείας 13-18 4
———————————–
Μακρίσια 12-24 4
Πρόοδος 11-35 3

* Εθνικός Γ. και Ηλειακός παίζουν σήμερα.
**Η Α.Ε. Πηνείας (Σιμόπουλο) έχει ξεκινήσει με -6.

Επόμενη αγωνιστική (10η)
Εθνικός Γ.-Δάφνη
Θύελλα-Μακρίσια
Ηλειακός-Διγενής
Πρόοδος-Αετός
Πηνεία-Λέοντες
Κεραυνός Βρ.-Λ. Αστέρας
Ερμής-Ατρόμητος Β.

A2 KAΤΗΓΟΡΙΑ – ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΤΑΧΥΜΕΤΑΦΟΡΕΣ
9η αγωνιστική – Τα αποτελέσματα
Δάφνη-Θύελλα  2-3
Ατρόμητος Β.-Λ. Αστέρας  2-1
Μακρίσια-Πρόοδος  2-1
Διγενής-Πηνεία  1-1
Αετός K.-Κεραυνός Βρ.  2-1
Λέοντες-Ερμής
Εθνικός Γ.-Ηλειακός Σήμερα 3.15 μ.μ.

Η βαθμολογία (Σε 9 αγώνες)
Ερμής Πλ. 33-9 24
Κεραυνός Βρ. 24-13 18
Θύελλα Καταρ. 21-11 17
Εθνικός Γερ. 20-15 17
———————————–
Διγενής Χ. 21-19 14
Λ. Αστέρας 20-18 14
Δάφνη Ανδρ. 18-14 13
Ηλειακός Λ. 22-13 13
Ατρόμητος Β. 11-18 11
Αετός Κ. 15-28 10
———————————–
Λέοντες 18-24 9
Α.Ε. Πηνείας 13-18 4
———————————–
Μακρίσια 12-24 4
Πρόοδος 11-35 3

* Εθνικός Γ. και Ηλειακός παίζουν σήμερα.
**Η Α.Ε. Πηνείας έχει ξεκινήσει με -6.

Επόμενη αγωνιστική (10η)
Εθνικός Γ.-Δάφνη
Θύελλα-Μακρίσια
Ηλειακός-Διγενής
Πρόοδος-Αετός
Πηνεία-Λέοντες
Κεραυνός Βρ.-Λ. Αστέρας
Ερμής-Ατρόμητος Β.

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου